Jen taková obyčejná fajnová procházka.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4+
pohodovka :-)
pěkné :¬)
Po zime radostný pohlad
5- docela o ničem :)
4+
možná trošku nezáživné barvy..a ten nepořádek v popředí..no možná jsem jen nepochopil
mraky byly v techto dnech skvely:)
Máš to pěkné Péto. Stejně to byla moc pěkná procházka že?:-) Nějaké drobné chybičky jsou,a le to časem vychytáme..:)
fajnové
dobrý...
Pěkné...
klidovka...dal bych užší vnitřní linku
rámečku...samozřejmě ;-)