Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
moc pekny..
škoda toho chlupu vpředu. Taky bych to asi víc ořízl.
Ten chlup vpředu je fakt ošklivej, ale asi to bylo nějaké vlákno pavučiny, či co... Oříznout víc? Možná, je to foceno na makro - je to vidět podle hloubky ostření, možná zeshora a zespoda o kousek...
Při zvážení použitého přístroje se tento výsledek rovná skoro zázraku. No a kdybys sfoukl chlup, nejspíš by byla moucha fuč, žejo.
Klokane (Honzo) - o tom chlupu jsem vlastně nevěděl, až pak na PC jsem to našel, ale to už bylo pozdě... a - ano, foukat na chlup rovná se přijít o mouchu :-)
treba zacat pouzivat PS a pohrat sa s tou fotkou, lebo ten fotak to cele nezvladne :(
mam podobny
Dominiku Jurisi - jistě, šlo by to odstranit v editoru např. klonovacím razítkem, či podobnou funkcí, ale tak moc dobře to neovládám, tak jsem to musel nechat... ne že bych to nezkoušel, ale vypadalo to všelijak blbějc...
ach ten chlup musis se naucit v pc odstranovat takovy veci je to zaklad uspechu preju dobre svetlo:-)
5-
5/5