Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Moc škoda toho odlesku, ale jinak suprová ostrost. A mimochodem pěkné očko. :)
Nádherné oko,ten odlesk tam je,ale jinak super !!!
5+1 na uvitanie
jo
5/5
Ahoj, pravý odraz je v pohodě, levý navíc. Ale je to hezká fotka a krásné oko. 5+1
4+
5+1 na uvitanou
good
vitej:)
tak na toto se taky chystám moc pěkné
Neostré, bez nápadu, nezajímavá kompozice... Nemyslím to zle, jen vyjadřuji svůj názor.