Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
skoda tech kontur kolem racku ... jinak pekne
Je to zřejmě dost přeostřené... už vylézají kontury...
5-
6/5
zhora by som rezal 2cm, preostrene to je , ale moc pekne svetlo si mal...
Vtaky posobia az privelmi plasticky, inak pekne
ostrost
5+.....
njn, software
:o)
5+
Pěkný..
5++
5++
Ten odraz mě dostal...
:: Super. ::
Pěkné.
6/7 super záběr!