Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
prima
ta první byla lepší :o) Trochu to kazí ten klobouk
5/5
...je tak strnula, az mi branice lita :o))) jak si to takto mohl nafotit
7 za odvahu zes to sem poslat :o))))
pěkný
pěkný,jen ten klobouček zasahuje i oko,líbí se mi protisvětlo
checht, trošku moc nucený úsměv,ale jinak moc hezké