Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4-5
5+
škoda že nebylo hezky
pomohol by sirsi objektiv, krajsie by sa tak ukazali tvary konstrukcie budovy
no jo na Budějovický se fotí často
hodně pěknejch baráčku :o)
2Martin Kolatek: je to tak presne. focene je to na Budejovicke :-)
raifaisenka?
Vojta: jo jo