Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Nějak mi to nepřišlo k chuti. Asi mělo jít o vytvoření zajímavé siluety stromu v protisvětle...a tam je kámen úrazu, protože nevidím nic zajímavého.
Ale já nikdy nebyl na moderní umění ;)
Zajímavý objekt.
zajímavá náladovka, i stres to může vyvolávat
Ja bych odriznul tu spodni tmavou cast a pri foceni to slunicko zkusil "schovat" za nekterou z vetvi.
Asi je toho moc
Vyzera zaujimavo strom chaos :-)