Je to asi docela přepálený, ale mám rád tu atmosféru:-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekne :o)
kdyby ten mesic byl krasne kulatej...
5+ , este trochu doostrit asi
dobre atmo,skoda kvality
5/5
...ale jo...atmosférickou atmosféru...to má
Dobré
Příde mi trochu nedoostřeno ... ale 5++
Fajn.
5+
nebál bych se to víc ztmavit,je to přece focené v noci
moc pekny,ale malo ostre
Díky všem! Omlouvám se zároveň, že nereaguji na Vaše podněty a poznámky, ale mám teď totální problémy s netem:-(
Pěkný!5/7
hezký
pěkná odrazovka
5++
je to hezký, odraz ve vodě lepší než skutečnost :)
6+ čert vem přepaly...
Nesedí mi, že je to středově pojato.:(
Paradny zaber len skoda ostrosti ...
Máš to moooc pěkné!!!Díky za soustrast!
pěkné, romantické
to jsou fotky pro mě.
líbí