vše podstatné řečeno u jedničky, jen dodávám, že díky za bodíky a hlavně za kritiku a rady!!!
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zas pekna photo a mazlickovi posielam cmuk-hihi
to iste co u pana domaceho,ale tu sa mi zda krajsi :)
Díky!!
ty ociii ...
6/5
Díky všem!!!
5+
moc zajímavé, ale představa, že by takoví byli ve velikosti člověka...uuuh...
tahle je podstatně lepší...
Vojta: Díky za bodíky a za přivítání
Díky všem, každý, kdo mi může cokoli poradit a má chuť, ať neváhá! Díky ještě jednou!
Ha, vono je to živý!
Díky všem i za ostatní foto:-)
fuj to je přišeraaaa..... nekoho mi připominaaaaa :o)))
6+ Líbí se mi:-)