Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Hezký motýl, jen to chtělo počkat na lepší světlo...Spodek je hodně natěsno. Ať se daří:-)
Dole trochu víc místa ..... :o)
dole trochu knop jinak super
pekne...len pri zadocku by som pridal miesta
víc prostoru, světlo,kontrast, ale pěkné...
4++
5+
Pěkné...
M.
dobré:-)
4++