Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
aha:)
mě se líbí
hezký fotky, Lucko fotíš,
kolegům je nehodnotíš? :) :)
Proč bych měla hodnotit? když vidím dobrou fotku a u ní jen samé nízké známky nebo kritiku proč bych se k tomu měla nějak vyjadřovat? Hlavně když jsem si všimla že u jedné své fotky tu mam v celku (konečně) kladně hodnocení a jedna slečna mi dala nízkou, nevím proč, ale když jsem se koukla na její fotografie nezaujaly mě. Ba naopak, fotky co jsem zde některé viděla bych nafotila i starym telefonem a vypadaly by taky tak... :D