...ešte niečo z jarnej lyžovačky v Rakúsku.../dedinka Heiligenblut.../
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pohodovka
6-
TM/AI=5/5
IMHo by to chcelo polarizák
Poklidný snímek.5++
za 6, kdyby nebyl uprostřed
J.Cvrk : ...potom by to špatne dopadlo s tými spodnými chalúpkami , to bola pre mňa najprijatelnejšía varianta... :-)
5+
5/6