Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5++ dobra lezecka fotka aj bouldrik je dobry. uz aby bolo teplo ze pojdeme aj my
co to má za boty? Je to správná výstroj nebo lepší sandály?
Za to, že je lezecká dávám 5, ale jinak by to bylo asi za 4. Volila bych větší kus nalevo, kam je natažená levá ruka a vpravo trošku oříznout.
fajn lezecká 5++
5+
Fotit horolezce na skala je pekna fuska, obvykle neni mozne dobre vychytat kompozici, protoze proste neni odkud. Tady se to celkem povedlo.
To Eva Švarcova: To nejsou sandaly, ale horolezecka obuv (tzv. lezečky) se speciální podrážkou.
5+ pekne foto pozdravujem Chrisa nefotili ste to solo divej svine? nato by som sa docela rad mrkol...nech sa dari a trenujte vlete Vas rozdrvim na prasok..:-)
Už se těším, až si taky pěkně zalezu jen tak nalehko, bez těch zimních hadrů
Tys byl vejš jak on !!! Botky má pěkný, ale chybí mu pytlík s magnesiem ???
Leoš - bolo to asi 1 m nad urovnou hlavy.
Majo - cau. To je bouder nedaleko Nordlandu, uz sa tesim na leto dufam ze bude cas.
ano viem presne kde to je :-)
5+