Taky z nábřeží v Praze. Druhá zleva, kdyby ji tam někdo hledal :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+ ..... :o)
na pekáči na smetaně - ten fotograf tě nedostane :)
5+ zas jedna kačka
kač kač na pekáč :)
jo jo kačenky :o)
5+
sice záběr originalitou neoplývající, ale hezká kačka.. 5+
dobra je
mozes pozriet moje, fotim tym co aj ty :))
5+
hezká, taková boubelka
to je ale cvalik :) nekrmil si ji taky??? :))
nekrmil, ona se nafoukla aby ji nebyla zima :D
***
pěkná
Pěkná kačka
zdarile