Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
JO mě se to líbí, ale asi bych zvolil jiný rámeček, nebo žádný. (a zdá se mi, že to trochu padá, ale to bude asi tím, že je to zřícenina a ja na kopci :-D
veru, ten ramcek je tragicky..... :-) radsej ziadny ako takyto
trocha ostrosti
SW doostřit
rámeček trochu maso, ale hezká foto
...ramecek
pohlednice?
kvalita a ramecek slaby
nelíbí se mi ten rámeček
3+...zprcnutý rámeček...a kvalitka záběru...je diskutabilní....ehm...u motivu který nikam nepospíchá....
V nahledu to bohuzel vypadalo o dost lip ....