Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zdá se mi to dole dost přeplácané, vadí mi tam ta přední lampa, jak zasahuje do kostela
možná by to lépe vypadalo večer, jestli je ten kostel nějak pěkné nasvětlený
Ostrost -
A pada trochu...
But quite nice...)
Za tu lampu mohou elektrické závody... prostě tam je. Noční varianta existuje, ale to ažžžžž..... jde o to, že je to Praha Stodůlky, hnedle u sídliště...
4+ .... :o)
4-
Až na ostrost, dobrý.
Horaci a ty nemas nohy? stacilo lehce ukrocit a lampa by byla venku z kostela ktery chtel trochu srovnat 4++
...nohy mám, ale ten žlutej barák je hudební škola, kolébka slavných... vo tu šlo taky :-))))
4-
nic nedej na úkroky - pak by tam asi zase vadily větve - možná spíš retuš, ale je to dřina ...jinak kostelík mi příde rovný ... ;o)
trosku chaoticka kompozicia... posobi to ako vycvak bez rozmyslu... tie konare v lavo by tam nemuseli byt. Bud vyretusovat, alebo co je efektnejsie, odrezat!
....