Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hmmm..hmmm..fajnové..5+
Co k tomu dodat? Prostě pěkné:-)
líbí
"Myslim, ze moze byt"... niet co dodat!
5+ s Martinovým + šestka
5+
5+super
5++
svetla, tie tiene na chlapovi su dost divne
dosť hranaté obrysy modelky,u modela neprirodzené prso a u modelky dokonca trojprso. NEPÁĆI. Viem všetko je to svetlo a tien, preto radšej bez bodov.
me se to hodne libi
pekne,
Příliš mnoho tvarů a stínů
5/5
5+
bral bych, kdyby si koukali do očí (možná by to šlo lépe k názvu)..
6+ super