prochazka Ostravou snad pobavi :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
líbí :-)
Hej, dobrá je!!
Ještě je potřeba hodně se učit
mě to přijde dobrý celkem
ale technicky je to slabší
ocenit třeba
tvoje vlohy
ke střelbě na spáče
ze zálohy...
po Daninom versiku je zbytocne cokolvek dodavat :o)
Nepobavi, spis smutne;)