Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
TM/AI=5/5
škoda toho elektromeru a tých plastových stoličiek (nejako mi to tam nesedí) ale s tým sa asi nedalo nič robiť
To bych klidně považoval za kontrast té chudoby a současné techniky.
Je to neostré. Možná by bylo lepší se spíš soustředit na ty osoby, aby jim bylo víc vidět do obličeje. Atmosféra fotky je ale dobrá !
Námět je výborný, Mně ruší "ustříhnuté" koberce a okno. Na Krétu vzpomínám rád, to jsem ale ještě neměl digifoto.
Bez okna by to asi nešlo. Chtěl jsem tam dostat tu značku, aby bylo aspoň trochu jasné, že to je u silnice.
Líbí se mi to.
Příště jim řekni, aby si na chvíli sedli na nějaké jiné než plastové stoličky :-))
Ten červenej polštářek ;)))
Mě se zas líbí to bílé bříško :o)
asi to chtelo detail
je to dobra momentka, neslo by srovnat ty linie?
To skEPtik: Linie bohuzel srovnat nesly. Bylo to v prudkem kopci a navic v zatacce a jeste krive, takze jsem nemohl jit primo pred ne, to by asi po me neco hodili.
zvolil bych menší výřez. 5-
Mensi by to neslo, to by jeste vice ujizdelo.
Řecká realita, takové to tam prostě je.... fajn záběr
brala by som to, ako celok dobre, atmosfera vystihnuta, len ta neostrost - skoda.