Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Vyborna momentka 5+1 za pohotovost ;-)
5+
chcelo by to ale viac ostrosti...inac super..
Bezavdně vystižený moment i atmosféra
Paráda!
Keby to bolo trochu ostrejšie, tak za 6...
Orezal bych to na ctverec, leva pulka vedle sloupu je tam trochu navic. Trocha ostrosti by taky neskodila. Ale jina moc pekne, ma to atmosferu.
Souhlas s Žwakem. Popřípadně bych to skusil fotit na stojáka?...
5++ ...skoda ze je to neostre
Super moment! :)
docela fajn, ale ta vytrina me rusi a prebiji chlapika
:o)))
jako Majo a s jeho plusem
3+