Fotografia pochádza z mojej serie Muráňske rodeo. Akcia sa konala 16.8.2003. Pouzítý UV filter a ND4 filter + statív. Sklon je zapríčinený terénom nie náklonom statívu
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
mensie a ostrejsie, inac dobry postreh
Myslim, ze vynikajici akce - zvlast 740kou !!
Ju ju
Ostrost v pořádku, ale nemyslím si, že je to zmáčknuté v pravý okamžik (klobouk v očích, trochu přivřené oko koně...) Tím nic proti autorovi, tyhle věci jsou otázkou štěstí nebo možnosti nafotit aspoň tak 36 variant
To pro me nema chybu.
super fotka
Paradna action
Super. Davide každé správné cowgirl stíní klóbrc oči ;))
Davide Skoumale - Tak takhle už jsem se dlouho nezasmál ! Tento snímek je krásným důkazem, že jeho majitel zná svůj aparát pomalu do posledního "šroubku", ale s digiťákem 740 dělat 36-ti snímkové segvence, tož to bych chtěl vidět a nemyslím tím zrovna momentky ! Klobouk dolů před tak výbornou prací s takovou technikou !
Pár menších výhrad bych, ale přece jen měl : asi bych volil jinou barvu rámečku, a když už černý rámeček, pak popis v barvě "kovboje" - červeně.
nádhera!!
dobrý okamžik!
pekne , velmi
Možná pozadí by mohlo být trošku víc rozmazané...Ale je to MOC dobré...
TM: 5
AI: 5
všetko bolo povedané
Dobrá akcia. Drobné výhrady by sa našli ale povacsine uz boli pomenované. :-)
Pri vkladaní obrázku došlo k chybe, fotené to bolo na C720UZ
Na digi je to obdivuhodne.
peknej moment
Dovedu si predstavit ten fofr. Je to dost dobre.
Moc hezká momentka...
Dobré. Akční.