Oblast pod Dyjí a Vranovskou přehradu mám velice rad a vřele každému doporučuji se sem podívat - je tu krásně.........
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
6+1,nevím jak jsi tak vysoko vylezl
Vyborna fotka jen bych jeste pouzil prechodovy filtr. To je jedina skoda, mozna mala uprava v photoshopu kresba nechybi takze si rikam ze bych dal i tech 6. da se to brat jako zamer.
Od kud to je bráno? super výhled
4/4
Mám doma přesně tu samou fotku ;-)
Díky za "výletní" doporučení, já bych zase poradil přechoďák... Určitě se vyplatí, jestli chceš fotit krajinky :)
Mám jej zhruba měsíc (sice téměř nepoužitý), ale za těch pár fotek si ho nemohu vynachválit :)
5-
vadí mi ujeté barvy a náklon a cancour shora ...