Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
škoda rukou
:-)
Povedená.
prijemna fotka aj vdaka farebnosti
velmi dobrá fotografie, poznámka o rukou je naprostej nesmysl
Nad hlavou bych nechal více místa :)
Krásna fotka.
sjuper!!!
škoda nohou
+++
++
krásná fotka, krásná slečna
pěkné
vyborna a urcite na tvuj uz tak dobrej prumer ta z lepsich
výborné
moc hezká :)
6
Vracím se, znovu, její výraz, barvy, příběhy... výborná bez výhrad je.
+++
krásné foto
Moc pěkná fotka.