•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 647 fotografií Černobílé foto
    • 101 477 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Sony Alpha A7 II tělo

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Sony FE 90 mm f/2,8 Macro G OSS

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Leica 35 mm f/1,4 ASPH SUMMILUX-M

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Simply colours

79(4.1) 48 hodin: 52 (4.0)
Michal MARKO Michal MARKO (6 342 bodů)
V galerii: Umění

Taká malá hádanka pre Vás.. Je to fotografia úplne bez úprav, okrem orezu. Som zvedavý či uhádnete čo to je :)

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    celkem 0 bodů
    |
    19.01.2005 13:42

    Michal Marko = M. Mark ?????? nebo je to jen náhoda? Dá se to zjístit u administrátora....
    ... fotka nezaujala ... nezlob se
    Petr

  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    19.01.2005 13:45

    O co ti ide? Uz mi pekne lezies s tvojim policajtovanim... ak sa niekedy rozlucim s FA tak to bude asi koli tebe... Prosim o vysvetlenie!!!

  • Petr Hrubý Čápisko
    Petr Hrubý Čápisko
    celkem 11 326 bodů
    |
    19.01.2005 13:47

    jako hádanka - modrá, bílá, žlutá, červená. jako fotka - nelíbí, není co . .

  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    celkem 0 bodů
    |
    19.01.2005 13:54

    ... těsně před tvou fotkou jsou dvě fotky od M. Marka ... ale to sis jistě všiml...-)

  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    19.01.2005 13:54

    Nie nevsimol... ale pozriem si

  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    celkem 0 bodů
    |
    19.01.2005 13:56

    .. pokud to nejsi ty, tak se ti omlouvám...
    ..na hodnocení fotky to nemá vliv..
    Petr

  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    19.01.2005 13:57

    No pozrel som si.... ale nerozumiem o co ide.

  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    celkem 0 bodů
    |
    19.01.2005 14:00

    ... asi o náhodu ...promiň ...
    Petr

  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    19.01.2005 14:06

    Ok, ale podla mna to uz prehanas. Preco sa nad tymito vecami nepovznesies?

  • Hana Šárová 1
    Hana Šárová 1
    celkem 0 bodů
    |
    19.01.2005 14:15

    hezky rovnobezne, podumam co to je, zatim nevi, na dres to nevypada :), barvy jo

  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    celkem 0 bodů
    |
    19.01.2005 14:16

    ... proč? Třeba proto, že už tvou fotku někdo 22x otevřel a nikdo ji nehodnotil a nekomentoval .. nemrzí tě to? ... a je toho víc ..
    Petr

  • Karel Omes
    Karel Omes
    celkem 70 604 bodů
    |
    19.01.2005 14:20
  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    19.01.2005 14:24

    Nepredpokladal som ze ju bude kazdy hodnotit... preco? nieje to krajinka ani super softverove efekty .... sam by som asi nevedel ohodnotit tuto svoju fotografiu, pretoze vznikla spontanne, len preto lebo farebna kombinacia lahodila mojmu oku. Necakam ze bude lahodit aj tvojmu, ale od toho aby som to zistil som ju tu snad dal, nie? Alebo naco je tu tento server?

    A iste obcas ma mrzi ze neviem fotit tak ako ini, ale ucim sa a uvedomujem si to... kludne mozme zalozit vlakno a podme hlasovat... ak bude prianie FA aby som sa stiahol lebo sudiac podla poctu otvoreni a hodnoteni tu zrejme podla teba nepatrim...

  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    celkem 0 bodů
    |
    19.01.2005 14:29

    Michale, jde o to, že naprosté většině je šumafuk, jak to tu chodí... bohužel ... prostě lidi i když fotku otevřou, tak nemají ani tolik slušnosti, aby ohodnotili .. tohle jsem měl na mysli, tak se nečerti...-) ...a právě přes nezájem lidí já se nikdy nepřenesu a bude mi to vadit... chápeš?
    Petr

  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    celkem 0 bodů
    |
    19.01.2005 14:32

    ...a co to tedy je... marně jsem uvažoval, cos to vyfotil...-)?

  • Ivan Tomášek
    Ivan Tomášek
    celkem 0 bodů
    |
    19.01.2005 14:36
  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    19.01.2005 14:38

    shell akurat som sa marne pokusal o cosi duchaplnejsie.....

    A to ze je tu nezaujem ludi pri mojich fotkach je snad moj problem nie???

  • kovkou.sk
    kovkou.sk
    celkem 1 611 bodů
    |
    19.01.2005 14:49

    Mnooo supr linie fakt ... nieco mi vravi ze to je z loga benzinky nejakej. Asi slovnaft ;) Ale nie .. je to zo shellky ... teda ak to je vobec to logo :)

  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    celkem 0 bodů
    |
    19.01.2005 14:50

    ... tos mě teda překvapil ...-))
    .. kde se v tobě bere ta zloba, kterou jsi předvedl ve fóru? Co jsem ti udělal tak hrozného?????
    Udělal jsem chybu a omluvil se ....

    nijak jsem tě neurážel, neprovokoval ... jen jsem se tě zeptal.... a dostal od tebe "pár facek a úder pod pás" .... nebylo to fér, že ne? :-)
    Petr

  • jolly
    jolly
    celkem 724 bodů
    |
    19.01.2005 14:52

    Docela se mi líbí svou jednoduchostí, snad jen bílý? pruh vidím na monitoru jako růžový. Máš pravdu úroveň Tvých fotek je jen Tvůj problém, ale pouze do okamžiku než je vystavíš. Pro ty kteří si tvou fotku prohlíží je to ale také problém. Jak ohodnotit? Někdy je nejjednodušší jít dál bez hodnocení. Zpravidla tehdy když je fotka "sterilní". Když nemá zřejmé vady ani přednosti. Ale vo tom to je. :)

  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    19.01.2005 14:54

    Mozno to fer nebolo... neviem niesom scholny posudit to.... mna to hlavne vytocilo... Kedy ta uz konecne zacnu zaujimat fotky viac ako to kto tu fotky vklada?

  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    19.01.2005 14:56

    Zdenek--> Ano mala to byt biela, ucim sa fotit s digitalom, a co sa tyka vyvazenie bielej, tak v tomto zatial ovlada fotak mna viac ako ja jeho :)))

  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    19.01.2005 14:56

    Peter K --- je to shell... nie logo len farby.. je to strecha

  • kovkou.sk
    kovkou.sk
    celkem 1 611 bodů
    |
    19.01.2005 15:07

    Ahaa tak, myslel som ze je to je vystrih z makrofotky .. inak ospravedlnujem sa ze som to napisal pred precitamnim komentarov ... lebo ako vidim este predomnou si to uz prezradil :) tak to vypada tak vseliak ;)

  • BuBla Martin Novotný
    BuBla Martin Novotný
    celkem 7 582 bodů
    |
    19.01.2005 15:11

    Sorry ale tohle nemusim fotit, to můžu nakreslit

  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    celkem 0 bodů
    |
    19.01.2005 15:17

    Michale, podle počtu mých komentářů pochopíš, že mě fotky zajímají především!!! ...je ji skoro 7000...

    Petr

  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    19.01.2005 15:18

    BubLa -- mas pravdu zvladol by som to aj farbickami, a mozno by sa mi podarilo aj vyvazit bielu :))) Kazdy mame iny vkus.

  • Petr Hrubý Čápisko
    Petr Hrubý Čápisko
    celkem 11 326 bodů
    |
    19.01.2005 15:26

    Petre, myslím, že tu nemá cenu plýtvat energií. Řekl bych, že i to MM=MM byla trefa (už je smazáno). . .

  • Jiří Novotný Jifi
    Jiří Novotný Jifi
    celkem 2 703 bodů
    |
    19.01.2005 15:29

    Hele, ono je fakt, že v náhledu je ta fotka opravdu nepřehlédnutelná, ale mně osobně neříká prakticky nic. Ten červený roh mě ruší - ten vyloženě provokuje. A nemám volnou mozkovou kapacitu na to, abych zkusil přemýšlet, jestli jsem to už někde viděl :-) Na mě to působí tak primitivně, jakoby to udělalo ve Photoshopu malé dítě. Prostě uděláš jen pár tvarů a to navíc opravdu prumitivních. Mně to připadá jako PC grafika, ne jako fotka. Proto jsem tohle ani nechtěl jakkoli hodnotit. Uff, to jsem toho napsal :-)

  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    19.01.2005 15:55

    Jifi --> V pohode.... o to mi slo aby to vyzeralo tak ako presne pises, chcel som odfotit nieco tak aby to proste vyzeralo "inac" a hoci sa vam nepaci takyto zaner, budem pokracovat a zvazim ci aj vystavovat... myslel som ze zapojite fantaziu a budete zvedavy co to vlastne je... Ale ako som uz pisal vyssie tiez by som asi nedokazal ohodnotit... prosne slo mi o akusi kamaratsku diskusiu alebo nieco podobne... proste nevyslo..

  • p m
    p m
    celkem 1 425 bodů
    |
    19.01.2005 16:02

    hmm nejak mi to nic nehovori...

  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    19.01.2005 16:09

    No dakujem Vam za komentare, v podstate som s fotografiou velmi spokojny, pretoze ked pominiem komentare typu nerozumiem tomu, ktore samozrejme patria sem, a boli ocakavane, Fotografia splnila svoj ucel, a to vytvorit obraz ktory vyvola kontroverzne pocity pozorovatela v presne takom duchu ake sa aj dostavili u vacsiny jednicov ktori sa nad nou zamysleli.. preto ju povazujem za vydarenu aspon pre mna pretoze sa mi nie velmi casto podari dosiahnut u pozorovatela rovnaku reakciu aky bol zamer ked som ju robil. Dakujem za komenty.

  • Radek Fišer 1
    Radek Fišer 1
    celkem 100 336 bodů
    |
    19.01.2005 16:28

    tohle je v editoru otázka 5 minut, čili to snad ani nepovažuju za fotku, spíš grafiku; osobně nevím, jak se k tomu postavit, proto ani neboduji, promiň
    ...ale když už jsem nahlédl, aspoň stopu nechám:-)

  • Anulle
    Anulle
    celkem 4 808 bodů
    |
    19.01.2005 16:34
  • sedemtrihaem
    sedemtrihaem
    celkem 18 934 bodů
    |
    19.01.2005 17:04

    he:) mam sa ucit a namiesto toho si citam komentare a ako tieto tu stali zato (normalne az draaaaaaama:)), ja mam rad ked fotka je ina jak ostatne a tato sa mi paci a pacila uz hned od zaciatku pretoze uz medzi tymi ostatnymi bila do oci+u teba MM ale nechapem tu zlobu to fakt, som z toho prekvapeny, ja mam takisto fotky ktore sa mi pacia a vsetci hodnotia jak hodnotia a vobec ma to nevzrusuje pretoze jak som uz parkrat napisal proti gustu ziaden disputat +1 bod este zato ze si to dal ja uz strasne pozorne vyberam co dam bo viem ze tu sa ludom fakt casto pacia hrozne nudne veci a veci zaujimave sprdnu na detailoch abo technickych poziadavkoch, ale aj to je fajn, bolo by ale dobre keby aj popisali jak to zlepsit aby sa clovek poucil...hm...;)

  • sedemtrihaem
    sedemtrihaem
    celkem 18 934 bodů
    |
    19.01.2005 17:14

    ale je pravda ze na vystavenie ta fotka neni (mam na mysli na stenu doma abo tak) tu ale presne take fotky rad objavim...

  • Marcel Suchý
    Marcel Suchý
    celkem 108 559 bodů
    |
    19.01.2005 23:54

    prepáč, nerozumiem - neviem to hodnotiť

  • Jan Polášek Dr. Knedlik
    Jan Polášek Dr. Knedlik
    celkem 16 854 bodů
    |
    20.01.2005 08:54
  • Kam
    Kam
    celkem 33 748 bodů
    |
    20.01.2005 10:09

    Je pravda, že se jedná spíš o grafiku a design. Překvapují mne však téměř výhradně negativní reakce, přestože u jistého nejmenovaného, bodově vysoce obdařeného a oceňovaného fotografa, který sem vyvěsil některé fotky, ne nepodobné této,je obdiv téměř frenetický. MM hovoří otevřeně o svém začátečnictví a snaze se učit. Pomíjím vzájemné nedorozumění (?) mezi PŠ a MM, nevím, kde je pravda...
    A k fotce: Musíš přemýšlet o obsahu a smyslu fotky a vložit do ní něco ze svého názoru na věc, osobitého vidění a zjevný důvod, proč jsi fotku vytvořil. Projel jsem Tvé portfolio - a u řady fotek je smysl obsahu vypozorovatelný. V tomto případě prosté okouzlení povrchní zajímavostí motivu nestačí. Je to ryzí formalismus. Musíš divákovi zprostředkovat emoci, kterou jsi do snímku chtěl vtělit. Jistě uznáš, že u této Tvé fotografie tomu tak není. Nevyčítám Ti to, snažím se, abys pochopil, co je tvůrčí a autorský pohled na realitu. Ahoj, Kam

  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    20.01.2005 10:41

    Kam: Dik za nazor, beriem to, nieje tam nic putaveho to mas pravdu... Tuto fotku som si urobil skor pre seba ako na vystavovanie, sem som ju dal skor na ozivenie, som cakal ze sa bude hadat co to je ako to obcas byva pri niktorych fotografiach.. necakal som ze niekto bude hodnotit, ja sam by som ju asi nevedel ohodnotit.

  • LP offline - -
    LP offline - -
    celkem 61 828 bodů
    |
    20.01.2005 10:47
  • Bitovod
    Bitovod
    celkem 15 382 bodů
    |
    20.01.2005 14:01

    Ta strecha me napadle, Shell uz ne. Jinak zajimava foto-grafika, dobre videni sveta... Jinak ten bily pruh mi trochu tahne do ruzove, mozna by to chtelo lehce vycistit.

  • MARTINEZ.CZ
    MARTINEZ.CZ
    celkem 19 779 bodů
    |
    21.01.2005 10:46

    Jako jifi

  • Damik
    Damik
    celkem 18 669 bodů
    |
    02.02.2005 13:52

    :)

  • Pavel Gruber
    Pavel Gruber
    celkem 59 505 bodů
    |
    08.03.2005 21:40
  • Robert Švanda
    Robert Švanda
    celkem 78 322 bodů
    |
    07.04.2005 13:14
  • Fotograf 88
    Fotograf 88
    celkem 0 bodů
    |
    14.04.2005 10:59

    To snad nemusis ani fotit.Nepovazujem to za fotografiu

  • Relic - Lukáš Vondra
    Relic - Lukáš Vondra
    celkem 3 364 bodů
    |
    14.04.2005 16:38
  • Fotograf 88
    Fotograf 88
    celkem 0 bodů
    |
    15.04.2005 08:06

    A pre pochopenie este raz:To snad nemusis ani fotit, nepovazujem to za fotografiu.A rad by som vedel, co vyjadruje tato kompozicia.Aj ked ma pretriasas po celom FA, pozadujem vysvetlenie

  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    15.04.2005 08:43

    Pozri vidim to asi tak ako majo... vyfot si to, zistis ze nieje jednoduche urobit fotakom fotku ktora provokuje vysledkom...
    Tato fotografia bola cvaknuta a odprezentovana v dobe ked na FA prebiehala disusia o vhodnosti a nevhodnosti postprocesingu vo fotografii, a tato fotka je v podstate vysmechom fotosopu, pretoze tam nieje okrem orezu nic co by nevzniklo fotografickou cestou. Neocakaval som jej prijatie, vid reakcie, vyjadroval som nou svoj nazor na danu diskusiu.

  • Fotograf 88
    Fotograf 88
    celkem 0 bodů
    |
    15.04.2005 08:53

    Dakujem, ze si....

  • Tesa
    Tesa
    celkem 0 bodů
    |
    21.05.2005 17:40

Další informace

Vloženo: 19. 1. 2005
Album: Geomtery
Zobrazeno: 144 x
Fotoaparát: Canon EOS 300D

Štítky fotografie

  • abstraktní 12154x

Další fotky autora

  • Z posledných síl
  • Soft geometry
  • skoroportrét :)
  • Linda
  • Fontána pre ...
  • skoroportrét II
  • Time angle
  • Spissky hrad
  • Krajina v okolí Klatov
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • co je psáno ...
  • Osvícená
  • zimní kraje
  • pták Rosomák
  • Až k  oblakům
  • V trávě
  • Světlo a stín
  • Červená pustina
  • vzpomínka na podzim
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.