Taká malá hádanka pre Vás.. Je to fotografia úplne bez úprav, okrem orezu. Som zvedavý či uhádnete čo to je :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Michal Marko = M. Mark ?????? nebo je to jen náhoda? Dá se to zjístit u administrátora....
... fotka nezaujala ... nezlob se
Petr
O co ti ide? Uz mi pekne lezies s tvojim policajtovanim... ak sa niekedy rozlucim s FA tak to bude asi koli tebe... Prosim o vysvetlenie!!!
jako hádanka - modrá, bílá, žlutá, červená. jako fotka - nelíbí, není co . .
... těsně před tvou fotkou jsou dvě fotky od M. Marka ... ale to sis jistě všiml...-)
Nie nevsimol... ale pozriem si
.. pokud to nejsi ty, tak se ti omlouvám...
..na hodnocení fotky to nemá vliv..
Petr
No pozrel som si.... ale nerozumiem o co ide.
... asi o náhodu ...promiň ...
Petr
Ok, ale podla mna to uz prehanas. Preco sa nad tymito vecami nepovznesies?
hezky rovnobezne, podumam co to je, zatim nevi, na dres to nevypada :), barvy jo
... proč? Třeba proto, že už tvou fotku někdo 22x otevřel a nikdo ji nehodnotil a nekomentoval .. nemrzí tě to? ... a je toho víc ..
Petr
Nepredpokladal som ze ju bude kazdy hodnotit... preco? nieje to krajinka ani super softverove efekty .... sam by som asi nevedel ohodnotit tuto svoju fotografiu, pretoze vznikla spontanne, len preto lebo farebna kombinacia lahodila mojmu oku. Necakam ze bude lahodit aj tvojmu, ale od toho aby som to zistil som ju tu snad dal, nie? Alebo naco je tu tento server?
A iste obcas ma mrzi ze neviem fotit tak ako ini, ale ucim sa a uvedomujem si to... kludne mozme zalozit vlakno a podme hlasovat... ak bude prianie FA aby som sa stiahol lebo sudiac podla poctu otvoreni a hodnoteni tu zrejme podla teba nepatrim...
Michale, jde o to, že naprosté většině je šumafuk, jak to tu chodí... bohužel ... prostě lidi i když fotku otevřou, tak nemají ani tolik slušnosti, aby ohodnotili .. tohle jsem měl na mysli, tak se nečerti...-) ...a právě přes nezájem lidí já se nikdy nepřenesu a bude mi to vadit... chápeš?
Petr
...a co to tedy je... marně jsem uvažoval, cos to vyfotil...-)?
shell akurat som sa marne pokusal o cosi duchaplnejsie.....
A to ze je tu nezaujem ludi pri mojich fotkach je snad moj problem nie???
Mnooo supr linie fakt ... nieco mi vravi ze to je z loga benzinky nejakej. Asi slovnaft ;) Ale nie .. je to zo shellky ... teda ak to je vobec to logo :)
... tos mě teda překvapil ...-))
.. kde se v tobě bere ta zloba, kterou jsi předvedl ve fóru? Co jsem ti udělal tak hrozného?????
Udělal jsem chybu a omluvil se ....
nijak jsem tě neurážel, neprovokoval ... jen jsem se tě zeptal.... a dostal od tebe "pár facek a úder pod pás" .... nebylo to fér, že ne? :-)
Petr
Docela se mi líbí svou jednoduchostí, snad jen bílý? pruh vidím na monitoru jako růžový. Máš pravdu úroveň Tvých fotek je jen Tvůj problém, ale pouze do okamžiku než je vystavíš. Pro ty kteří si tvou fotku prohlíží je to ale také problém. Jak ohodnotit? Někdy je nejjednodušší jít dál bez hodnocení. Zpravidla tehdy když je fotka "sterilní". Když nemá zřejmé vady ani přednosti. Ale vo tom to je. :)
Mozno to fer nebolo... neviem niesom scholny posudit to.... mna to hlavne vytocilo... Kedy ta uz konecne zacnu zaujimat fotky viac ako to kto tu fotky vklada?
Zdenek--> Ano mala to byt biela, ucim sa fotit s digitalom, a co sa tyka vyvazenie bielej, tak v tomto zatial ovlada fotak mna viac ako ja jeho :)))
Peter K --- je to shell... nie logo len farby.. je to strecha
Ahaa tak, myslel som ze je to je vystrih z makrofotky .. inak ospravedlnujem sa ze som to napisal pred precitamnim komentarov ... lebo ako vidim este predomnou si to uz prezradil :) tak to vypada tak vseliak ;)
Sorry ale tohle nemusim fotit, to můžu nakreslit
Michale, podle počtu mých komentářů pochopíš, že mě fotky zajímají především!!! ...je ji skoro 7000...
Petr
BubLa -- mas pravdu zvladol by som to aj farbickami, a mozno by sa mi podarilo aj vyvazit bielu :))) Kazdy mame iny vkus.
Petre, myslím, že tu nemá cenu plýtvat energií. Řekl bych, že i to MM=MM byla trefa (už je smazáno). . .
Hele, ono je fakt, že v náhledu je ta fotka opravdu nepřehlédnutelná, ale mně osobně neříká prakticky nic. Ten červený roh mě ruší - ten vyloženě provokuje. A nemám volnou mozkovou kapacitu na to, abych zkusil přemýšlet, jestli jsem to už někde viděl :-) Na mě to působí tak primitivně, jakoby to udělalo ve Photoshopu malé dítě. Prostě uděláš jen pár tvarů a to navíc opravdu prumitivních. Mně to připadá jako PC grafika, ne jako fotka. Proto jsem tohle ani nechtěl jakkoli hodnotit. Uff, to jsem toho napsal :-)
Jifi --> V pohode.... o to mi slo aby to vyzeralo tak ako presne pises, chcel som odfotit nieco tak aby to proste vyzeralo "inac" a hoci sa vam nepaci takyto zaner, budem pokracovat a zvazim ci aj vystavovat... myslel som ze zapojite fantaziu a budete zvedavy co to vlastne je... Ale ako som uz pisal vyssie tiez by som asi nedokazal ohodnotit... prosne slo mi o akusi kamaratsku diskusiu alebo nieco podobne... proste nevyslo..
hmm nejak mi to nic nehovori...
No dakujem Vam za komentare, v podstate som s fotografiou velmi spokojny, pretoze ked pominiem komentare typu nerozumiem tomu, ktore samozrejme patria sem, a boli ocakavane, Fotografia splnila svoj ucel, a to vytvorit obraz ktory vyvola kontroverzne pocity pozorovatela v presne takom duchu ake sa aj dostavili u vacsiny jednicov ktori sa nad nou zamysleli.. preto ju povazujem za vydarenu aspon pre mna pretoze sa mi nie velmi casto podari dosiahnut u pozorovatela rovnaku reakciu aky bol zamer ked som ju robil. Dakujem za komenty.
tohle je v editoru otázka 5 minut, čili to snad ani nepovažuju za fotku, spíš grafiku; osobně nevím, jak se k tomu postavit, proto ani neboduji, promiň
...ale když už jsem nahlédl, aspoň stopu nechám:-)
he:) mam sa ucit a namiesto toho si citam komentare a ako tieto tu stali zato (normalne az draaaaaaama:)), ja mam rad ked fotka je ina jak ostatne a tato sa mi paci a pacila uz hned od zaciatku pretoze uz medzi tymi ostatnymi bila do oci+u teba MM ale nechapem tu zlobu to fakt, som z toho prekvapeny, ja mam takisto fotky ktore sa mi pacia a vsetci hodnotia jak hodnotia a vobec ma to nevzrusuje pretoze jak som uz parkrat napisal proti gustu ziaden disputat +1 bod este zato ze si to dal ja uz strasne pozorne vyberam co dam bo viem ze tu sa ludom fakt casto pacia hrozne nudne veci a veci zaujimave sprdnu na detailoch abo technickych poziadavkoch, ale aj to je fajn, bolo by ale dobre keby aj popisali jak to zlepsit aby sa clovek poucil...hm...;)
ale je pravda ze na vystavenie ta fotka neni (mam na mysli na stenu doma abo tak) tu ale presne take fotky rad objavim...
prepáč, nerozumiem - neviem to hodnotiť
Je pravda, že se jedná spíš o grafiku a design. Překvapují mne však téměř výhradně negativní reakce, přestože u jistého nejmenovaného, bodově vysoce obdařeného a oceňovaného fotografa, který sem vyvěsil některé fotky, ne nepodobné této,je obdiv téměř frenetický. MM hovoří otevřeně o svém začátečnictví a snaze se učit. Pomíjím vzájemné nedorozumění (?) mezi PŠ a MM, nevím, kde je pravda...
A k fotce: Musíš přemýšlet o obsahu a smyslu fotky a vložit do ní něco ze svého názoru na věc, osobitého vidění a zjevný důvod, proč jsi fotku vytvořil. Projel jsem Tvé portfolio - a u řady fotek je smysl obsahu vypozorovatelný. V tomto případě prosté okouzlení povrchní zajímavostí motivu nestačí. Je to ryzí formalismus. Musíš divákovi zprostředkovat emoci, kterou jsi do snímku chtěl vtělit. Jistě uznáš, že u této Tvé fotografie tomu tak není. Nevyčítám Ti to, snažím se, abys pochopil, co je tvůrčí a autorský pohled na realitu. Ahoj, Kam
Kam: Dik za nazor, beriem to, nieje tam nic putaveho to mas pravdu... Tuto fotku som si urobil skor pre seba ako na vystavovanie, sem som ju dal skor na ozivenie, som cakal ze sa bude hadat co to je ako to obcas byva pri niktorych fotografiach.. necakal som ze niekto bude hodnotit, ja sam by som ju asi nevedel ohodnotit.
Ta strecha me napadle, Shell uz ne. Jinak zajimava foto-grafika, dobre videni sveta... Jinak ten bily pruh mi trochu tahne do ruzove, mozna by to chtelo lehce vycistit.
Jako jifi
:)
To snad nemusis ani fotit.Nepovazujem to za fotografiu
A pre pochopenie este raz:To snad nemusis ani fotit, nepovazujem to za fotografiu.A rad by som vedel, co vyjadruje tato kompozicia.Aj ked ma pretriasas po celom FA, pozadujem vysvetlenie
Pozri vidim to asi tak ako majo... vyfot si to, zistis ze nieje jednoduche urobit fotakom fotku ktora provokuje vysledkom...
Tato fotografia bola cvaknuta a odprezentovana v dobe ked na FA prebiehala disusia o vhodnosti a nevhodnosti postprocesingu vo fotografii, a tato fotka je v podstate vysmechom fotosopu, pretoze tam nieje okrem orezu nic co by nevzniklo fotografickou cestou. Neocakaval som jej prijatie, vid reakcie, vyjadroval som nou svoj nazor na danu diskusiu.
Dakujem, ze si....