Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Vystizny nazev (narazi-li na stin), celkove foto neprilis zajimave.
pěkná fotečka do rodinného alba... bohužel nic víc :(
nevím, co na tom hodnotit, je to rodinné album 2+
Proč?
Ahoj, děvče. Tohle ocení jen ten, kdo toho chlápka zná. Měj se. :)
- Příliš ostré slunce
- Ten náklon je zbytečně umělý
- Kontrast
- Ostrost
Název je to jediné, co bych mohl vyzdvihnout, jinak to je příšerné...
co ?
nepodařené
Tohle mělo opravdu zůstat "mezi námi" - konkrétně mezi fotografem i "modelem"... rodinná albovka...
A proč to?
a) náklon - ještě podpořený tou nakloněnou hlavou
b) přeexponované (a přepal na ruce a na čele - což, fotíme-li hlavně toho človíčka, dost vadí)
c) ořez (ten stožár v levém řezu dost táhle - zvlášť, když je subjektivně ostřejší než hlavní motiv)
d) ostrost, barevné podání...
do alba dobry..ael sem si myslim to nejak nepatri....uz mas vse receno vys...
rodinne foto, pada to a tak vubec...
omlouvam se, ale obraz je nakrivo a kompozice na me take nepusobi
Není se zač omlouvat...Vím, že je dost co zlepšovat ;-) Děkuji za komentáře:-)
Padá to a přepaly na ruce a čele...
Tato mě unikla. Ale další máš skvělé.
Dík Julo :-) To víš, já amatér...Ale baví mě to :-)
No to jsme dva.
Ne že by to bylo tak hrozné, ale nepřijde mi to jako foto vhodné k vystavení...do alba sním
dobry nazov, Tk horsia