Foceno cca 1h po západu slunce. Díky za názory.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tahle mne uz tak nebere
co to máš za sklo? že ten horizont je tak kulatý.. a do těch mraků svítí něco shora nebo naopak zespoda nějaká vesnička?
Mě se to líbí...paráda
To osvětlení je zespoda od nějaké vesnice/města. Je to focený nikoňáckým seťákem 18-55, ale ta střední část toho horizontu je nějaká divná a nebude to objetivem, na originále to vypadá, jak kdyby byly v dálce nějaké hory.
krásná
mně se moc líbí :)
spodok paci
fajn,paráda
fajn struktura navátého sněhu s hezkým pozadím,jo líbí
pro mne super !!
Paráda...
Pěkná je, líbí se mi, barvy jak lusk ...........
úžasné barvy!
fajn foto, popředí je parádní.
pěkné..
pekna atmo, trochu mi vadi zakrivenie horizontu
pěkně :)
pekná
pěkné
++