•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 651 fotografií Černobílé foto
    • 101 491 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Zimný spánok

844(6.2) 48 hodin: 637 (6.2)
Ľubo Richter Ľubo Richter (74 279 bodů)
V galerii: Černobílé foto

Takto vypadá január 2005.

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Josef Janda
    Josef Janda
    celkem 4 317 bodů
    |
    10.01.2005 14:01
  • Milan Vojtík
    Milan Vojtík
    celkem 106 355 bodů
    |
    10.01.2005 14:02

    ........

  • Vlad Hosch 1
    Vlad Hosch 1
    celkem 0 bodů
    |
    10.01.2005 14:02

    supr...

  • Slavomír Majerník pixelko
    Slavomír Majerník pixelko
    celkem 2 591 bodů
    |
    10.01.2005 14:02

    no to máš pravdu :)

  • Dhakra
    Dhakra
    celkem 109 758 bodů
    |
    10.01.2005 14:02

    U mě za 7 Ľubo... čisté, ostré s atmosférou!

  • Václav Kramář
    Václav Kramář
    celkem 0 bodů
    |
    10.01.2005 14:03
  • Karol Hradský arcady
    Karol Hradský arcady
    celkem 161 314 bodů
    |
    10.01.2005 14:03

    ++,nemam vyhradu

  • Jan Polášek Dr. Knedlik
    Jan Polášek Dr. Knedlik
    celkem 16 854 bodů
    |
    10.01.2005 14:04
  • DiSaBodnúť
    DiSaBodnúť
    celkem 0 bodů
    |
    10.01.2005 14:04
  • LaHo
    LaHo
    celkem 19 900 bodů
    |
    10.01.2005 14:05

    Jen zapřáhnout koníky a vyrazit na senoseč :)

  • Robert Šimčík www.fotosynci.cz
    Robert Šimčík www.fotosynci.cz
    celkem 18 465 bodů
    |
    10.01.2005 14:05
  • Ľubo Richter
    Ľubo Richter
    celkem 74 279 bodů
    |
    10.01.2005 14:06

    fotografiu venujem Danielovi Seluckému ako som sľúbil :)))

  • Róbert Štefanka
    Róbert Štefanka
    celkem 53 871 bodů
    |
    10.01.2005 14:08
  • Pavel Tyle
    Pavel Tyle
    celkem 173 682 bodů
    |
    10.01.2005 14:09

    +

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    10.01.2005 14:09
  • Eve 1
    Eve 1
    celkem 16 083 bodů
    |
    10.01.2005 14:09
  • Ľubo Richter
    Ľubo Richter
    celkem 74 279 bodů
    |
    10.01.2005 14:10

    Dhakra: tak predsa niekto na CZ klavesnici to Ľ dokazal :)))

  • Petr Michálek
    Petr Michálek
    celkem 0 bodů
    |
    10.01.2005 14:10
  • VV 1
    VV 1
    celkem 21 176 bodů
    |
    10.01.2005 14:11
  • mercedeska
    mercedeska
    celkem 3 155 bodů
    |
    10.01.2005 14:11
  • majosrnik.com
    majosrnik.com
    celkem 0 bodů
    |
    10.01.2005 14:13

    pekne,preostrene, malo prekreslene,detail v popredi sa prekryva s horizontom a tak vnom moc zanika...asi by to bolo lepsie viac od zeme...

  • Rosťa Raška
    Rosťa Raška
    celkem 0 bodů
    |
    10.01.2005 14:14
  • Roman Schmucker
    Roman Schmucker
    celkem 7 466 bodů
    |
    10.01.2005 14:14
  • Maťko 1
    Maťko 1
    celkem 982 bodů
    |
    10.01.2005 14:19

    ani to mozno nie je preostrene, ale je to sendvic, vsak ano?

  • majosrnik.com
    majosrnik.com
    celkem 0 bodů
    |
    10.01.2005 14:22

    neviem ci sendvic ale ani ta neretusovana "polarna ziara" na horizonte za kolesom tomu nepomaha...
    pekne foto ale 3 body max...nic v zlom..fotis lepsie

  • Hogo Fogo hledaný policií pěti států
    Hogo Fogo hledaný policií pěti států
    celkem 1 970 bodů
    |
    10.01.2005 14:23

    klobúk dole.... naozaj vynimocna fotografia

  • Martin 6
    Martin 6
    celkem 18 052 bodů
    |
    10.01.2005 14:24
  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    10.01.2005 14:24
  • Radek Fišer 1
    Radek Fišer 1
    celkem 100 336 bodů
    |
    10.01.2005 14:29
  • Tom Z.
    Tom Z.
    celkem 121 057 bodů
    |
    10.01.2005 14:29
  • Michal Bartal
    Michal Bartal
    celkem 3 874 bodů
    |
    10.01.2005 14:32
  • Ľubo Richter
    Ľubo Richter
    celkem 74 279 bodů
    |
    10.01.2005 14:46

    Majo: preostrene sa mi to nezda, v tom prekryvani s horizontom mas pravdu, dik

  • majosrnik.com
    majosrnik.com
    celkem 0 bodů
    |
    10.01.2005 14:49

    Lubo, trava ti svieti a vidim biele linky okolo vsetkeho vsade a to ani nemam LCD...

  • polarnik
    polarnik
    celkem 4 body
    |
    10.01.2005 14:51
  • Jiří Šubrt.com
    Jiří Šubrt.com
    celkem 136 625 bodů
    |
    10.01.2005 14:53
  • fabo
    fabo
    celkem 23 364 bodů
    |
    10.01.2005 15:00
  • otik 1
    otik 1
    celkem 379 bodů
    |
    10.01.2005 15:06
  • Zdeněk Prouza
    Zdeněk Prouza
    celkem 28 348 bodů
    |
    10.01.2005 15:07
  • Michal Bily
    Michal Bily
    celkem 40 446 bodů
    |
    10.01.2005 15:07

    excelentni

  • Miron Mikita
    Miron Mikita
    celkem 35 299 bodů
    |
    10.01.2005 15:07
  • Světluška Bořková
    Světluška Bořková
    celkem 628 bodů
    |
    10.01.2005 15:08
  • Jiří Novotný JKN
    Jiří Novotný JKN
    celkem 2 613 bodů
    |
    10.01.2005 15:10

    A co kompozice? Střed kola a horizont jsou ve zlatém řezu, ale co to vzít z ji ného úhlu, aby shrabovačka líp vinikla? Navíc splývá s obracečkou za ní.

  • Jan Hruša
    Jan Hruša
    celkem 36 554 bodů
    |
    10.01.2005 15:12

    6--
    Pěkné, ale mám jednu výhradu. Horizont a vršek obraceče je skoro v jedné rovině. Podle mě je to dosti matoucí.Tot můj názor.

  • Ľubo Richter
    Ľubo Richter
    celkem 74 279 bodů
    |
    10.01.2005 15:13

    JKN: skusal som aj inak, takto sa mi to zdalo najlepsie, v okoli boli stlpy, ktore by kazili dojem

  • Ľubo Richter
    Ľubo Richter
    celkem 74 279 bodů
    |
    10.01.2005 15:14

    Jan H: to iste napisal Majo, suhlas

  • Radek H.
    Radek H.
    celkem 1 618 bodů
    |
    10.01.2005 15:15
  • Daniel Selucký
    Daniel Selucký
    celkem 0 bodů
    |
    10.01.2005 15:16
  • Petr Poppl
    Petr Poppl
    celkem 545 bodů
    |
    10.01.2005 15:27
  • Radovan Just
    Radovan Just
    celkem 4 056 bodů
    |
    10.01.2005 16:14
  • Petr Hrubý Čápisko
    Petr Hrubý Čápisko
    celkem 11 326 bodů
    |
    10.01.2005 16:18

    pěkné

  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    10.01.2005 16:19
  • Marian Herda
    Marian Herda
    celkem 8 877 bodů
    |
    10.01.2005 16:36
  • Michal Škrabálek
    Michal Škrabálek
    celkem 5 982 bodů
    |
    10.01.2005 16:48

    pěkná atmosféra, ale uvítal bych barevnou verzi a hlavně autor to přehnal s doostřením. jinak skvělý kousek s výbornou kompozicí.

  • Dana Hatalová
    Dana Hatalová
    celkem 29 332 bodů
    |
    10.01.2005 16:58
  • Bambus
    Bambus
    celkem 31 015 bodů
    |
    10.01.2005 17:02
  • Pavel Petruška
    Pavel Petruška
    celkem 123 105 bodů
    |
    10.01.2005 17:12

    5++

  • pajinka
    pajinka
    celkem 4 840 bodů
    |
    10.01.2005 17:24
  • Karolina Sobotková
    Karolina Sobotková
    celkem 6 918 bodů
    |
    10.01.2005 17:30
  • Michal Vališ
    Michal Vališ
    celkem 11 905 bodů
    |
    10.01.2005 17:34

    Rad bych toto videl v barve

  • Jarda Kvapil __
    Jarda Kvapil __
    celkem 15 218 bodů
    |
    10.01.2005 17:41
  • tom zet
    tom zet
    celkem 11 315 bodů
    |
    10.01.2005 17:50
  • Sluníšek Lukáš Posekaný
    Sluníšek Lukáš Posekaný
    celkem 3 811 bodů
    |
    10.01.2005 17:54

    Nazorne, souhlasim.

  • TK
    TK
    celkem 20 699 bodů
    |
    10.01.2005 17:54

    Ľ sem druhej :)

  • Ivan Tomášek
    Ivan Tomášek
    celkem 0 bodů
    |
    10.01.2005 18:00
  • Pavel Novotný ringouš
    Pavel Novotný ringouš
    celkem 0 bodů
    |
    10.01.2005 18:11

    nemá chybu

  • Jirka Janovský janovka
    Jirka Janovský janovka
    celkem 120 132 bodů
    |
    10.01.2005 18:13
  • Alex Auer
    Alex Auer
    celkem 21 365 bodů
    |
    10.01.2005 18:21

    Pěkné i když já bych asi šel s foťákem vlevo a dolů, dooostřuj citlivěji.

  • Shadow - Marcel Šolta
    Shadow - Marcel Šolta
    celkem 0 bodů
    |
    10.01.2005 18:31

    nemám co bych mohl dodat

  • MR
    MR
    celkem 49 bodů
    |
    10.01.2005 18:51

    áno

  • Jozef Doboš
    Jozef Doboš
    celkem 82 138 bodů
    |
    10.01.2005 19:11
  • Eva Švarcová
    Eva Švarcová
    celkem 56 576 bodů
    |
    10.01.2005 19:26
  • Michal Závišek scallop
    Michal Závišek scallop
    celkem 4 591 bodů
    |
    10.01.2005 19:31
  • Tomáš Lesňák Woodman
    Tomáš Lesňák Woodman
    celkem 11 757 bodů
    |
    10.01.2005 19:32
  • Radek Bidlo
    Radek Bidlo
    celkem 83 785 bodů
    |
    10.01.2005 19:45
  • MARTIN_
    MARTIN_
    celkem 5 557 bodů
    |
    10.01.2005 19:55

    !

  • Filltos
    Filltos
    celkem 9 891 bodů
    |
    10.01.2005 20:09
  • Petr Šigut
    Petr Šigut
    celkem 0 bodů
    |
    10.01.2005 20:25

    horizont.

  • Pavel Sehnal 1
    Pavel Sehnal 1
    celkem 18 560 bodů
    |
    10.01.2005 21:09
  • Pavel Nosal
    Pavel Nosal
    celkem 184 bodů
    |
    10.01.2005 21:22

    prosim, vysvetli mi to svetlo uprostred toho kola.. protoze pokud je to tam dodatecne, tak to pekna znamka nebude...

  • Muréna Morey
    Muréna Morey
    celkem 29 688 bodů
    |
    10.01.2005 21:36
  • Fotograf 35
    Fotograf 35
    celkem 0 bodů
    |
    10.01.2005 21:42

    Bravurní prácička ...

  • ASKJA
    ASKJA
    celkem 733 bodů
    |
    10.01.2005 21:59
  • Karel Srstka
    Karel Srstka
    celkem 14 304 bodů
    |
    10.01.2005 22:04
  • GdH
    GdH
    celkem 8 486 bodů
    |
    10.01.2005 22:10

    podle mne kompozice mohla byt lepsi a ty kontury to celkem zabily, atmosferu dost narusuji

  • Evelina Hametová 1
    Evelina Hametová 1
    celkem 42 627 bodů
    |
    10.01.2005 22:12
  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    10.01.2005 22:13

    Nelíbí se mi kompozice a také zvláštní světlo uvnitř kola...
    Bohužel musím "proti proudu",
    5-

  • Renata Růžičková
    Renata Růžičková
    celkem 6 281 bodů
    |
    10.01.2005 22:13
  • Fernando
    Fernando
    celkem 0 bodů
    |
    10.01.2005 22:14
  • Ľubo Richter
    Ľubo Richter
    celkem 74 279 bodů
    |
    10.01.2005 22:15

    Pavel N.: je to sendvic

  • Jiri Stefek
    Jiri Stefek
    celkem 23 367 bodů
    |
    10.01.2005 22:25

    5++

  • Miroslav K pipin
    Miroslav K pipin
    celkem 14 881 bodů
    |
    10.01.2005 22:25
  • Mirabilis
    Mirabilis
    celkem 33 801 bodů
    |
    10.01.2005 22:47
  • Ján Varchola
    Ján Varchola
    celkem 70 287 bodů
    |
    10.01.2005 23:23
  • Marcel Suchý
    Marcel Suchý
    celkem 108 559 bodů
    |
    10.01.2005 23:35
  • Markét
    Markét
    celkem 11 483 bodů
    |
    10.01.2005 23:39
  • Emil Čelustka
    Emil Čelustka
    celkem 99 182 bodů
    |
    11.01.2005 00:16

    super, jen mi malinko vadí splývání horizontu s liniemi stroje

  • Peter Oslanec Vrtik
    Peter Oslanec Vrtik
    celkem 17 861 bodů
    |
    11.01.2005 00:26
  • Zdenka Rosecká
    Zdenka Rosecká
    celkem 236 664 bodů
    |
    11.01.2005 01:53
  • haef
    haef
    celkem 0 bodů
    |
    11.01.2005 07:48
  • Sue Nagyová
    Sue Nagyová
    celkem 31 316 bodů
    |
    11.01.2005 08:21

    skvelé, Lubo!

  • Zdeněk Papež
    Zdeněk Papež
    celkem 7 686 bodů
    |
    11.01.2005 08:22
  • George Hellwriter
    George Hellwriter
    celkem 41 386 bodů
    |
    11.01.2005 08:23

    Trošku bych si pohrál s úhlem pohledu - 5+

  • Milan D.
    Milan D.
    celkem 6 158 bodů
    |
    11.01.2005 08:35

    fajne

  • Peter Moško
    Peter Moško
    celkem 12 764 bodů
    |
    11.01.2005 10:45
  • Igor Šperka
    Igor Šperka
    celkem 118 801 bodů
    |
    11.01.2005 11:14
  • Martin KOVALIK
    Martin KOVALIK
    celkem 406 583 bodů
    |
    11.01.2005 12:13
  • Michalenko Hamroš
    Michalenko Hamroš
    celkem 11 730 bodů
    |
    11.01.2005 12:36
  • Matwey
    Matwey
    celkem 949 bodů
    |
    11.01.2005 12:47

    Ak smiem, povedal by som, ze tej oblohy je tam trosku vela. Mozno sa mylim a cielom fotografie bolo zachytit aj oblohu (ktora je mimochodom dost pekna), ale ta kompozicia mi moc nesedi.

  • Jana 2
    Jana 2
    celkem 1 558 bodů
    |
    11.01.2005 13:33
  • Miroslav Hudák
    Miroslav Hudák
    celkem 18 182 bodů
    |
    11.01.2005 13:46
  • Michal Kadlec
    Michal Kadlec
    celkem 0 bodů
    |
    11.01.2005 14:57
  • Ivan Šteiner
    Ivan Šteiner
    celkem 40 041 bodů
    |
    12.01.2005 08:09
  • Josef Kočí deda pepa
    Josef Kočí deda pepa
    celkem 1 101 bodů
    |
    12.01.2005 11:10
  • Pavel Kostelník Mygalo
    Pavel Kostelník Mygalo
    celkem 34 555 bodů
    |
    12.01.2005 11:46

    4-5 tady by šel určitě zvolit jiný úhel pohledu.

  • Ladislav Klimek
    Ladislav Klimek
    celkem 7 544 bodů
    |
    12.01.2005 15:51

    Hm, uplne dobre!

  • Petr 7
    Petr 7
    celkem 27 153 bodů
    |
    12.01.2005 16:03
  • Alice Prokopová www.alicepro.cz
    Alice Prokopová www.alicepro.cz
    celkem 187 693 bodů
    |
    12.01.2005 22:49
  • Damik
    Damik
    celkem 18 669 bodů
    |
    13.01.2005 01:39
  • Marek Suchý
    Marek Suchý
    celkem 144 452 bodů
    |
    13.01.2005 14:33
  • maga
    maga
    celkem 3 579 bodů
    |
    17.01.2005 12:23
  • Buddha Pavel Švanda
    Buddha Pavel Švanda
    celkem 4 301 bodů
    |
    18.01.2005 20:00

    6+

  • M. Mark
    M. Mark
    celkem 0 bodů
    |
    20.01.2005 07:31
  • Jakub Hájíček 1
    Jakub Hájíček 1
    celkem 3 836 bodů
    |
    21.01.2005 20:42
  • Erna Veselá
    Erna Veselá
    celkem 15 854 bodů
    |
    24.01.2005 23:25
  • Shauri
    Shauri
    celkem 4 711 bodů
    |
    25.01.2005 19:30
  • jarmil paar
    jarmil paar
    celkem 26 211 bodů
    |
    06.02.2005 02:59
  • Petr Staněk Hokšíla
    Petr Staněk Hokšíla
    celkem 16 572 bodů
    |
    10.02.2005 15:51
  • Tom D Tom Dosoudil
    Tom D Tom Dosoudil
    celkem 5 728 bodů
    |
    03.03.2005 11:30
  • basista
    basista
    celkem 13 869 bodů
    |
    08.03.2005 10:49
  • Slavomír Labudek
    Slavomír Labudek
    celkem 444 bodů
    |
    08.04.2005 08:38
  • Peter Kuric
    Peter Kuric
    celkem 16 280 bodů
    |
    25.05.2005 18:19

    Tak toto je fotečka jak sa patrí!!!!

  • Milan Vins
    Milan Vins
    celkem 18 626 bodů
    |
    06.06.2005 18:09
  • BuBuBaba
    BuBuBaba
    celkem 1 456 bodů
    |
    24.06.2005 13:41
  • ondřej zvěřina
    ondřej zvěřina
    celkem 24 530 bodů
    |
    02.08.2005 18:04
  • Miroslav K R A J N Í K
    Miroslav K R A J N Í K
    celkem 71 021 bodů
    |
    05.05.2006 10:04
  • PETUL
    PETUL
    celkem 83 097 bodů
    |
    05.05.2006 10:28
  • lpl
    lpl
    celkem 35 901 bodů
    |
    05.05.2006 10:28
  • Jando
    Jando
    celkem 8 752 bodů
    |
    06.05.2006 19:22
  • Robin Drahoňovský
    Robin Drahoňovský
    celkem 0 bodů
    |
    14.05.2006 21:10
  • ľubo augustinský
    ľubo augustinský
    celkem 0 bodů
    |
    14.05.2006 21:47
  • Rastislav Filičko Fiťma-- ultrazvuk
    Rastislav Filičko Fiťma-- ultrazvuk
    celkem 20 128 bodů
    |
    14.05.2006 22:00
  • Steve 59
    Steve 59
    celkem 29 825 bodů
    |
    18.05.2006 07:44

    super

  • Radmil Schneider
    Radmil Schneider
    celkem 0 bodů
    |
    26.05.2006 19:06
  • Jan Krejan
    Jan Krejan
    celkem 0 bodů
    |
    26.05.2006 19:53

    příjemná

  • RedWine
    RedWine
    celkem 33 323 bodů
    |
    26.05.2006 19:54
  • Fotograf 35
    Fotograf 35
    celkem 0 bodů
    |
    19.06.2006 16:51

    nádhera

  • Vladimír Lessy
    Vladimír Lessy
    celkem 53 547 bodů
    |
    10.01.2007 18:54
  • Tomáš Holub
    Tomáš Holub
    celkem 31 478 bodů
    |
    21.08.2007 17:39

Další informace

Vloženo: 10. 1. 2005
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 313 x
Fotoaparát: Olympus C-740 UZ

Štítky fotografie

  • černobílá fotografie 49235x

Další fotky autora

  • Za zrkadlom
  • Originál
  • .
  • V tieni
  • Kostol sv. Michala III.
  • Vlny Liptova
  • .
  • .
  • Augustové pole III.
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • ...
  • výnimočný les
  • Odevzdání
  • Římská architektura
  • zátiší
  • ...
  • Paraplíčko
  • v ohrožení
  • BLOX Dejvice
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.