Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tk je špatná
jednoznačně
podzim je bezva,hezky voní barvy:)
hodnotí se podzim nebo fotka
pokud fotka tak ta je špatná
ja bych dodal, ze se mi vubec nelibi ani kompozice, ktera je nijaka. Ty barvicky to u mne nevytrhnou. 1+
mě se líbí-nechci tvý oči mám svý a ty to tak prostě vidí-mam rád barvy
špatná TK
barvy opravdu podzimní
povedane
Technicky to není dokonalé, ale líbí se mi to.