Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nemohu říct, že mě to dostává, ale dobré to je...ten ohňostrojový efekt vyšel fajn
Ohňostroj , to je síla, ostrost, jas! Tato mdlá podoba tomu nesluší.
Je to mdlé a neostré a nebarevné chtělo by to jas barvy oheň