Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ta je taková smutná, chci více světla...
docela líbí
jé,zapoměla jsem si vypnout bodování.Slova potěší víc.Děkuji.
Ahoj, Míšo, když už to bodování máš zapnuté :). Jinak se mi líbí, máš pěkné barvišky, mám taky jednu z těchto kvítků, fotila jsem asi před 14 dny, ale v ČB. Tyhle trávy jsou docela fotogenické, když zrovna nefouká velký vítr :)
není smutná :)
5+ Za barvy
4/5 já bych bral čtverec, nebo nějaký lepší formát, barvy hezké.