Z minulého víkendu. Ten večer jsme došli cca v devět večer uplně utahaní, bez vody, emocionálně vyčerpaní a morálně na dně k místu, kde se dalo přespat :-) .... škoda, počasí dovolovalo lepší snímky, ale slunce šlo hodně rychle za horizont a tohle je alespoň taková malá odměna za celodenní námahu ... na víc už nebylo sil ani čas.
Díky za komentáře a hezkou neděli na FA.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
kompozičně a motiv ne, dle mne
HOpla .... OK, diky za zastavení a komentář :-)
motiv ano, ale asi moc oblohy na můj vkus
:-) Majko, motivem jsem nemyslel to, aby autor nefotil krajinu. Ale že tento záběr nějaký dominantní motiv poztrádá.
sorry -> postrádá
misto si moc nevychytal,ale z chozeni po horach vim ze to pokazdy nejde,ja sem dneska dojel z Lechtalskych alp a mam tam jednu super chatu a okoli na foceni:-)
jinak trochu moc oblohy,klidne si tam mohl dat stan nebo neco dokumentacniho,takze to na foto ciste krajiny moc neni..
JardaS: Diky za zastaveni a komentar. S tim pojetim dokumentacni fotky mas pravdu, souhlasim :-) ... na mape ten výlet vapadal tak, ze to mela byt uplna pohoda na vikend s dostatkem casu na foceni, atd .... realita byla zcela jina. Hreben jak ma byt, nahoru a dolu a teren docela exponovany, ale jak rikam porad, zazitky nemusi byt pozitivni, ale intenzivni !!!
motiv kompo slabsie, pride mi to nevyrazne z hladiska uputania na opticke tazisko, ktorym mali byt hory v pozadi ;)