Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
to vypadá jak nepovedená montáž
Z úcty k historii :-)
Michale, jsme na fotoserveru, né v dějepisnym kroužku. :/
(omluva autorovy za toto moje kecání mimo fotku)
"minulost a současnost"
To letadlo je fakt super. Propadák. Absolutní blbost. Někdy je i hloupost současnou minulostí.
vyšperkováno efektním černým rámečkem