Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
trochu mi vadí, že je to celé nakřivo a ten černý spodek a oba okraje, prostě to té fotce nesluší
zaujalo ma to - svetelne je to fajné
Moc tmavý
To téma je dobré a vděčné, časem se Ti z něj určitě povede dostat i lepší výsledky, ztotožnil bych se v názoru asi s Tomášem, spodek a kraje trochu neladí se zbytkem.
pěkně světlo ti padlo na scénu