NATO Days 2008, Ostrava Mošnov, LKTB, 20.9.2008
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hodně natěsno
světelnost 2,8 udělá své :D krásný!
nezaujalo.. kompoziciou, svetlom, technickym spracovanim... aj ako reportaz by to asi bolo slabe... si myslim..
Pavel Kraus 11.4.2010 11:06
světelnost 2,8 udělá své :D krásný!
muzes mi prosim vysvetlit co tu dela svetelnost 2,8???
co si tim vlastne chel rici?
JardaS: to je jednoduchý, vem si seták 18-55 1:3.5-5.6 a jdi si tohle v takovém počasí jaké tam je, vyfotit a pochopíš co jsem tím myslel...
Pavel Kraus
uplne bez problemu i se setakem....
jinak aby si nemusel zjistovat jaka byla clona tak z exifu je to 7,1....