•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 647 fotografií Černobílé foto
    • 101 477 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Sony Alpha A7 II tělo

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Sony FE 90 mm f/2,8 Macro G OSS

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Leica 35 mm f/1,4 ASPH SUMMILUX-M

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Hlúpy východ

Slovní hodnocení Tato fotografie má pouze slovní hodnocení
Borievky Borievky (131 492 bodů)
V galerii: Krajina

východ slnka z vrcholu Hlúpy v Belianskych Tatrách, tak reku hlúpy východ. ale bol celkom fajn.
www.borievky.com

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Pavel Krupa - paulnature.com
    Pavel Krupa - paulnature.com
    celkem 45 275 bodů
    |
    08.04.2010 11:08

    přijde mně příliš kontrastu...

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    08.04.2010 11:10

    to uricte nie, aspon v mojich ociach.

  • Miroslav Mergl
    Miroslav Mergl
    celkem 3 031 bodů
    |
    08.04.2010 11:15

    I jo, líbí se to (retušnul bych ten sněhový proužek u levého okraje, jen taková moje drobnost)
    A jakpak to pane, že chodíte po zakázaných místách? :-)

  • marko
    marko
    celkem 37 243 bodů
    |
    08.04.2010 11:16

    krasny vychod

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    08.04.2010 11:16

    Miroslav: holt chodim. bol by si prekvapeny kolko lyziarskych stop a zlyzovanych svahov som tam nasiel:)

  • Tom Z.
    Tom Z.
    celkem 121 057 bodů
    |
    08.04.2010 11:19

    pekna

  • Ladislav Renner
    Ladislav Renner
    celkem 120 234 bodů
    |
    08.04.2010 11:24

    ok

  • Lucie Kozáková Luko-photo.com
    Lucie Kozáková Luko-photo.com
    celkem 2 388 bodů
    |
    08.04.2010 11:26

    +

  • Jumal Jumal
    Jumal Jumal
    celkem 191 bodů
    |
    08.04.2010 11:34

    Fajn záber, ale nie je moc prefarbený? Napriek slnku pri horizonte sa mi farba snehu zdá prehnaná. Ale ako píšem, podľa mňa fajn záber!

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    08.04.2010 11:38

    mne sa nezda veru:)

  • Peter Schäffer
    Peter Schäffer
    celkem 9 937 bodů
    |
    08.04.2010 11:43

    ok

  • maduz
    maduz
    celkem 2 063 bodů
    |
    08.04.2010 11:57

    prijemna

  • Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    celkem 180 929 bodů
    |
    08.04.2010 12:04

    fuuuha, tak ked uz tato neni upravovana(spominam si na tie stromy) tak uz potom neviem. technicky som od teba asi horsiu fotku nevidel(ani v zaciatkoch). kompozicne paci, celkovo to na mna ale posobi ako taketo nieco http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=689818&gal=photo :-(

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    08.04.2010 12:04

    Moc pekna, jako vzdycky .... ;o)

  • Pavel Svoboda www.photo-svoboda.cz
    Pavel Svoboda www.photo-svoboda.cz
    celkem 3 699 bodů
    |
    08.04.2010 12:14

    na mě taky moc sytá

  • Kamil Übelauer
    Kamil Übelauer
    celkem 584 bodů
    |
    08.04.2010 12:14

    já vím, že čtverce ty neděláš, ale přesto by se mi ten levý líbil :) Fajn foto.

  • PeHa 1
    PeHa 1
    celkem 643 bodů
    |
    08.04.2010 12:31

    líbí :)

  • Petr Louženský
    Petr Louženský
    celkem 13 534 bodů
    |
    08.04.2010 12:50

    +

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    08.04.2010 13:01

    lukas: okrem dvoch chyb ktore vidim aj ja s tem nesuhlasim. vobec:) ja som s tym zaberom spokojny
    p.s. nikde som nepisal ze nie je upravovana

  • LuMaX
    LuMaX
    celkem 11 469 bodů
    |
    08.04.2010 13:03

    Z Hlupeho sa daju robit pekne zabery, predpokladam, ze budes mat aj nieco na druhu stranu :)

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    08.04.2010 13:08

    lumax: na stranu zdiarskej vidly to nebolo nic moc. az na jeden minimalisticky pokus som to ani nefotil. malo snehu a bez farieb. ako aj tuto...tu to ciastocne zachranilo protisvetlo

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    08.04.2010 13:10

    najviac som fotil smerom na Jahnaci, tam svietilo krasne po vychode

  • Jozef Doboš
    Jozef Doboš
    celkem 82 138 bodů
    |
    08.04.2010 13:23

    :)

  • Tomas Tomynovic Tomyno
    Tomas Tomynovic Tomyno
    celkem 59 578 bodů
    |
    08.04.2010 13:32

    ...že hlúpy, parádny bol :D...

  • JanMiklín.cz
    JanMiklín.cz
    celkem 2 235 bodů
    |
    08.04.2010 13:36

    líbí

  • Petr Klaban
    Petr Klaban
    celkem 70 010 bodů
    |
    08.04.2010 15:13

    moc pěkný

  • JuRa 5
    JuRa 5
    celkem 12 542 bodů
    |
    08.04.2010 15:16

    ++

  • Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    celkem 180 929 bodů
    |
    08.04.2010 16:11

    http://www.imageno.com/ftvcjqcmymjmpic.html

    zlta - cele to tam svieti
    zelena - cela hrana nejak svieti
    cervena - najvacsi problem pre mna(kedze spodok zabera pol obrazku). ten spodok je cely nejaky neprijemne sedy, taky HDR feeling z neho ide, a hlavne, jak moze byt sedsi ako tie svahy vpravo? nie ze by som potreboval mat fotku nejak "logicky" nasvetlenu, ale ten spodok je pre mna jedna neprijemna masa :-(

  • Pavel Zubek-Palo
    Pavel Zubek-Palo
    celkem 16 436 bodů
    |
    08.04.2010 16:37

    zapůsobilo dobře!fajn,hoj

  • Daniel Řeřicha
    Daniel Řeřicha
    celkem 71 525 bodů
    |
    08.04.2010 17:51

    Jo

  • Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    celkem 180 929 bodů
    |
    08.04.2010 18:28

    toto je pre mna fotka z tvojou obvyklou tk

    http://www.imageno.com/wmtdbbag8tgnpic.html

  • Aleš  Bican
    Aleš Bican
    celkem 49 190 bodů
    |
    08.04.2010 19:45

    skvělá

  • Ladislav Renner
    Ladislav Renner
    celkem 120 234 bodů
    |
    08.04.2010 20:33

    Lukas ma docela pravdu, tohle jsi opravdu trosku `odflakl`, tu zlutou oblast jsem teda prehlidl, to se priznam, ale nestymovaly mi ty prehnane zesvetleny mista odvraceny ke slunci

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    08.04.2010 20:44

    neviem pani: jednemu vadi to, druhemu to.
    spodna cast: okrem doostrenia som snou ziadne upravy nerobil co sa tyka kontrastu. zltej sa mi vela nezda + na tvojej upravenej verzii je jej tolko isto podla mna.
    zelena - tak tu nevidim
    tvoja verzia: uznavam ze posobi o cosi kontrastnejsie, su tam studensie farby. aôle to mi stale nestaci na "technicky najhorsiu fotku":)
    ono spravil som to mozno menej kontrastne, ako je u mna zvykom...s tym skusim nieco spravit.
    kazdopadne dikes, mylsim ze to este vylepsim.

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    08.04.2010 20:45

    laren: ktore miesta?

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    08.04.2010 21:06

    skusil som to jemne upravit:
    http://www.borievky.com/prilohy/hlupy.jpg

    hm?

  • Ladislav Renner
    Ladislav Renner
    celkem 120 234 bodů
    |
    08.04.2010 21:15

    Lukas nemyslel zlutou a zelenou jako barvu, ale jen jako oblast, kde se mu neco nezda

  • Ladislav Renner
    Ladislav Renner
    celkem 120 234 bodů
    |
    08.04.2010 21:16

    ktere mista - ja neumim tak malovat jako Lukas:), ale urcite je najdes - na Lukasove verzi jsou uz ztmavena - staci porovnat vedle sebe oba `snimky`.

  • Ladislav Renner
    Ladislav Renner
    celkem 120 234 bodů
    |
    08.04.2010 21:17

    tim chci rict, ze je L. videl urcite tez, jinak by je neztmavil

  • Ladislav Renner
    Ladislav Renner
    celkem 120 234 bodů
    |
    08.04.2010 21:20

    nezda se mi, ze bys na te sve neco `opravil`, krome kontrastnejsiho predku. Fakt porovnej svoji fotku s Lukasovou verzi - urcite to uvidis, ja mu fakt tentokrat chte nechte musim dat za pravdu:)

  • fesoj 2
    fesoj 2
    celkem 32 346 bodů
    |
    08.04.2010 21:47

    +

  • Andrea Němcová
    Andrea Němcová
    celkem 49 501 bodů
    |
    08.04.2010 21:51

    krásné foto

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    08.04.2010 22:03

    laren: ja som sa nesnazil opravit svetle miesta...ani neviem ktore. islo mi skor a farby a spodok o ktorom pisal lukas.

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    08.04.2010 22:12

    kazdopadne kaslime na to...ja som na tieto veci slepy skratka...:)

  • lusa
    lusa
    celkem 52 260 bodů
    |
    09.04.2010 07:41

    nie je to zlé foto, ale po prečítaní a pozretí odkazov na rôzne porovnania tejto fotky čo sú tu musím uznať že na tom čo píše Lukáš niečo je. Takže toto foto nie je zlé, ale je slabšie vieš to aj lepšie.

  • Tomáš Holub
    Tomáš Holub
    celkem 31 478 bodů
    |
    09.04.2010 09:47

    +

  • HOpla
    HOpla
    celkem 0 bodů
    |
    09.04.2010 11:59

    pekná foto

  • Rudi Klier
    Rudi Klier
    celkem 12 988 bodů
    |
    09.04.2010 12:43

    +

  • Rasto Cibulka
    Rasto Cibulka
    celkem 52 079 bodů
    |
    09.04.2010 12:45

    :)

  • miro paur
    miro paur
    celkem 5 962 bodů
    |
    09.04.2010 15:15

    :-) koncim s fotenim...:-)

  • Tomáš P. 2
    Tomáš P. 2
    celkem 1 751 bodů
    |
    10.04.2010 21:43

    působí až moc kontrastně, ale je pěkná

  • Igor Hlavatý
    Igor Hlavatý
    celkem 21 966 bodů
    |
    11.04.2010 01:50

    fasa

  • M.V. 1
    M.V. 1
    celkem 37 856 bodů
    |
    11.04.2010 13:08

    ++

  • Martin Maláč
    Martin Maláč
    celkem 3 588 bodů
    |
    11.04.2010 16:31

    krása

  • Maemi
    Maemi
    celkem 874 bodů
    |
    11.04.2010 17:35

    krása

  • Pavel Kadeřábek
    Pavel Kadeřábek
    celkem 24 746 bodů
    |
    11.04.2010 18:07

    fajn

  • Zdeněk Ondrášek
    Zdeněk Ondrášek
    celkem 0 bodů
    |
    11.04.2010 20:31

    perfektní

  • Tomáš Bohanes 1
    Tomáš Bohanes 1
    celkem 30 171 bodů
    |
    11.04.2010 21:07

    ++

  • Marek Suchý
    Marek Suchý
    celkem 144 452 bodů
    |
    11.04.2010 22:36

    skvelá

  • Radomír Klimša
    Radomír Klimša
    celkem 10 465 bodů
    |
    12.04.2010 22:34

    pěkná :)

  • Ján Zhanač
    Ján Zhanač
    celkem 2 442 bodů
    |
    19.04.2010 19:07

    moc pekné ...

Další informace

Vloženo: 8. 4. 2010
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 414 x

Štítky fotografie

  • hory 20038x
  • krajina 68026x

Další fotky autora

  • Ráno pri potoku
  • Karpatský cukrík
  • Hochkonig
  • Hlávku hore!
  • Poobedňajší jogging
  • Pochmúrne nálady
  • V poslednom svetle
  • Novembrová jar
  • Polia
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • na horské louce...
  • příroda
  • Východ slnka na Pálave
  • Pod Tofanou
  • V zeleném objetí pálavském
  • Obří skály
  • Ostré u Úštěka
  • Jednoho rána
  • v parku
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.