Známy to hrad často obdivovaný z dialnice akurat že z druhej strany.
zopár slov k foto poteší...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
co k tomu?
Beckov, no
a ziarivo modra obloha
to renegade: a prave preto som to tu dal :D
Z tohoto pohľadu som ho ešte nevidel.
Pekná foto :)
na pohlednici dobrá. Tím neříkám, že je špatná. lepší světlo by jí ale přidalo ;-)
-
zase preostreno, zase studene ostre svetlo/podani se zarici oblohou