originálny scan 3000x2000, fotka je bez korekcií napr. vo Photoshope
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
3+Vítej na FA.
Mohlo to být krásné ráno..ale do fotky se ti to nějak nepodařilo "dostat"..
neviem podla mna to ma dobru rannu atmosferu
asi bych to dole o kousilínek seřízla, aby tam nebyla ta střecha auta nebo co to je...
možná přidat kontrast by pomohlo
rámeček fotku většinou zvedne...
vítej na FA
4+1
vitej na FA
Příjemná ranní atmosféra. Ten spodek bych taky o kousek seřízl.
5+1...
Vítej na FA...
Ako obrazok..
Vitaj!
S orezanim spodku suhlasim. Naschval som sem dal neupravovanu (surovu) fotografiu, lebo komentare k nej su pre mna ovela cennejsie. Vopred za vsetky dakujem.
4+ Dobrá fotografie, myslím ale, že klasická zvětšenina by byla mnohem lepší, v případě digitální podoby by prospěl sken z filmu.
Vitaj
Je to super
Vítej na FA :)
Ahoj na FA, fotka se dost líbí. Chtělo to spodní ořez (střecha auta ?) možná nějaký filtr, aby nebe bylo "kontrastnější" (ale možná si jen blbě vymýšlím a nešlo to:-))
pěkné to je
Ahoj, vše řečeno.
No nevím... možná by to vyniklo ve větším formátu.
Jinak vítej. 4+1
Dobrá atmosféra, chtělo by to lepší kvalitu
5 Vítej na FA, možná by to chtělo ten PS, aspoň vyvážení úrovní, aby to nebylo tak šedé v popředí. Na začátek a za NikonF75 +1
špatná expozice, ale jinak super nápad. kompozočně se mě to líbí