koncertovka obecná z festivalu Proti proudu 2004
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
6+ konecne viem ako ti blazni vyzeraju.teda blazon. super koncertovka
Paci sa mi. Len tie 3 reflektory mohli byt trosku nizsie
wohnouti 4ever! :)
dobré atmo - povedlo se
pěkné...
aky film si pouzil?
myslim iso :-)
ISO: 400
+6 ;-)
5++, výborná práce...
bezva
hezky
Hehe hele muj styl foceni:o))) Svetlo, kour, vyraz
hmm...
Super...