Tak tohle je můj nový model.
Jmenuje se Martin a narodil se 15.7.2005
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tak ať se mu daří
krasneho synka mas
6+
tak nech sa mu darí
vše nejlepší Martinovi, Martinovi a hlavně... mamince
«•Jejda- GRATULUJI!!! °o° Mějte se všichni krásně•»
Gratuluju !
kluk jak bouchačka,hodně zdravý všem
všem moc děkujem
mělo být zdraví
parádní
Ať mu chutná život, jako tento spánek
5+
GRATULACE!!!
Sladkej.
blahopřeji a přeji hodně zdravíčka
nechci Ti to kazit, tak příště počkej až otevře zvědavá očka...
Gratuluji. Ať všichni vzkvétáte z tohoto štěstí.
nádhera, další fotograf na obzoru :)
tako hodně štěstí s drobečkem ;-)
za fotku 6, za Martínka 8 ;), výsledná 7
pěknej a gratuluji
hodně štěstí a hlavně zdravý
6 pro tebe + 1 pro Martina