Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Ta obloha je hrozna!
pěkné foto
A 80 nezlobí s aberací,ale tady to chtělo trochu umírnit
málem bych ti dal za tři, sorry ;o)
sorry, ale to by chcelo prechodak ako hrom. dost prepalene a zabera to polovicu fotky
Hodně přepálené. výsledný efekt mi nepřijde estetický.
Na LCD to vypadá vypálené ale na CRD to vypadalo dobře.
sorry - nenapadlo mě že nikdo z vás nepozná, že byla mlha - takže to rozhodně není přepálené. Brala jsem vás za inteligenty!!!!!
sorry, ale hmla sa da tiez prepalit ak o tom nevies a toto je prepal a nie hmla. aspon vo vysledku to tak vyzera
mne sa to paci - ma to taku jesennu melancholicku atmosferu...