napište vše co Vás napadne, děkuji.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
líbí barvy,voda by nemusela téct středem fotky(možná úkrok do stran by prospěl),jinak pěkná
Po prvním shlédnutí fotky se mě zdála moc zmatečná a všude mě něco rušilo, ale když sem se podívsal pořádně, tak v tom zmatku ten potok udělal pořádný pořádek. Možná bych fotil s větší hloubkou ostrosti (nebo vynechal větvičky vepředu). Možná i trochu ořez. Fotka líbí.
- nesedí mně kompozice naležato
- mech nebo tráva napravo na potůčkem - je to neostré a vůbec není poznat, co to mělo být
jako z pohádky :)
kde to je?Nádherné místo
Skotsko, vrchovina u Tří sester, jedno z mála míst se stromy co nesežraly ovce a vysoká zvěř.
Děkuji za napsání - hodnotnější než-li body (pro mne)
Líbí se mi barevné sladění, prospěl by tomu možná delší čas, aby voda byla mázlá a trochu mě ruší větvičky, resp. lísky ve předu. ale jinak fajn náladovka.