Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Hora Osudu?:o) Přisotřil bych to...
pekne
neostre bez kresby moc mi to nesedi
je to takove moc mlhave..
Kompozičně pěkné, námět je zajímavý, technicky to trošku kulhá. Neví, zda je to fotka barevná nebo BW, chybí tomu nějaký výraznější prvek. Možná by stačilo přidat víc kontrastu. Myslím také, že za daných podmínek autofokus trochu selhal. 4+
obhajoba: nemusite mi k tejto foto pisat o ostrosti, nie som slepa
-velmi sa mi pacil tento vyrez tak som to sem zavesila aj s patricnym nazvom (nie je vsetko o technickej kvalite)
- dokonca pred tym ako si to dam na papier si to rozzrnim
- je rgb-cko sopecneho pohoria
Nice!
asi by to chtělo trochu přiostřit, ale pocitově se mi to velice líbí...
Dado, tak to se shodujeme skoro úplně ve všem. :)
prima
at zije sauron
šikovné děvče (snad neurazím, ale podle toho ostrého jazýčku soudím, že si mladá dívčina)