that which passes, passes like clouds.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
to nejde
tahle asi ani ne. Ale podívaná to byla žřejmě fajn, škoda, že se ti to nepovedlo přenést na mě
jde, nejde, ako kde.
možno na čiernom?
http://kyberia.sk/id/4906529
Babo Gabo, na to, abys viděl jakoukoli fotku na černém nebo volitelném šedém pozadí, nemusíš nikam chodit. Stačí, když tady, v galerii, na fotku klikneš a zvolíš si tonalitu pozadí dle libosti.
K fotce-nebýt na ní ten světlý flrk vlevo dole, který mi tam fakt neštymuje, tak bych fotku bral. Má to atmosféru, na rozdíl od mnoha jiných podobných.
Ja ti fakt neviem.
Taffey, vďaka, narážal som skôr na relatívnejší úspech na danom servri (v súvislosti s tonalitou pozadia? to nemyslím vážne!), no mne tam ten flér dokonale sedí.
No jo, takže otevření hyperprostoru. Taky možné. Celkem by to mohlo být ono. :o)))