Moje první "ptáčkovka". Díky za zastavení.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
škoda ,že hlava je neostrá
Jo to je, byl pořád v pohybu a nestíhal sem ostřit..ale tato vyšla asi nejlépe.
ostré světlo a neostrá hlava, dole těsné...copak to je za ptáčka?
S určováním jsem měl docela problémy, ale nakonec jsem to zjistil, je to pěvuška podhorní (Prunella collaris).