londýn, pohled z tower bridge
dík za komenty
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vyborna
Ma atmosferu, libi ! :)
Kdyz uz jsme u toho softeni, myslim, ze tato scena by si zaslouzila vyrazne lepsi prevod a nasledne zpracovani pro web.
to Michal: to jsi neviděl, z čeho je todle "vytažený" :D