Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
3,5. Kdyby tam nebyly ty přední květináče a ta bílá nebyla tak přepálená...
Taky 3+, kdyz to orezes ze spodu na ctverec (zmizi ty predni kvetinace) prvni modry kvetinac vlevo se sice bude dotykat spodniho okraje, ale bude to mensi zlo. Obloha mohla byt tmavsi - nebyl polarizak? Aha, ted koukam, ze je to z digi kompaktu, tak nevim, jestli se na nej vubec nejaky dela :)
Postesklo se mi, pěkná fotka.
Mne sa to paci tak ako je.
Mně se to líbí, je to takový čisťounký.
Ta bílá je nějak nepřirozená, jinak pěkná fotka
já to beru, mě se to líbí
taky líbí
Vítám :). Líbí se mi ulička, žít bych v ní mohla. Kde to je?
vse jiz bylo receno, hezke barvy
Omlouvám se, nějakým nedopatřením se mi tam dostal fotoaparát Canon Digital Ixus II, ale bylo to foceno mým stařičkým kompaktem značky Kodak. Jinak je to foceno na řeckém ostrově Hydra. Musím říct, že to tam bylo fakt pěkné. Řecké ostrovy jsou zkrátka nádherné.
Krása orientu
hezký barvy, atmosféra
proč modrá?
ako Rach
veľmi príjemné..
mohlo být tmavší
pěkné