Bez jakýchkoli úprav, dlouhý čas za větrného počasí.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4++, ta obloha je super, ale nesedí mi ty barvy osvětlení:o/
5+
zajímavé foto
dobrý
nie zle
Neobvyklé, zajímavé.
me se to líbí
ale ano, preco nie :)
no..
4+1 za pěknou oblohu, spodek je slabší.
Ty barvy k sobě tak strašně nejdou, že se mi to až líbí :-)
ty mraky fakt letíííííííííí
páči
libi