10-ti minutová procházka za barákem na Spořilově. I když je to sídliště, tak v bezprostředním okolí se nachází pole...
Jo a celkem mě štípaly kolena :D
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
objavné
v Praze je to docela vzácností, fotka na mne působí trošku chaoticky
...barvy obilí a nebe dobré...ale jinak :)
Zajímavá sonda do světa Pražana, aneb, i Pražan má duši. Je to pěkné když i ve městě je kousek přírody.
Docela jo. Pozdravuj tátu.