Pořízeno v JAR. Byl fakt dost blízko...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
škoda těch předních noh...
super - škoda asi ostrého světla
to zvíře s tou trávou tak splývá, že to až vytváří optický klam. Hodně zvláštní fotka, proto se mi líbí.
nádhernej...škoda uřízlých tlapek