Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dobrej mrak :)
to je ako v Dni nezávislosti.
mám cukání dát 6 za ten brutální mrak!!!!
fakt parádní!!
škoda že nebylo poskládanejch víc snímků - ať je z toho božího dopuštění vidět víc...
jako zajimavost super
Mrak 6 foto 3
ideální doba projet se nekam hodne daleko na kole...
líbí až na ty paneláky